Powered by Smartsupp

Vedlejší účinky HHC

Úvod

Pro ty z vás jenž plánují začít s HHC, ale stále si nejsou jistí jeho bezpečností, nebo vedlejšími účinky, jsme po četných dotazech nachystali článek který se právě tímto tématem zabývá. Předem vám ovšem můžeme s klidem oznámit že většina vedlejších účinků jsou pouze okrajové výjimky které se projeví při užití nadměrného množství HHC, případně jiných činnostech s touto látkou které se tak úplně nedopručují.

Častější vedlejší účinky

Mezi častější se řadí například větší chuť k jídlo, jenž provází drtivou většinu více či méně silných stimulantů a po jistém čase si na ní lze v celku jednoduše zvyknout. Opačným a ne méně se vyskytujícím účinkem je pak únavakterá se často může projevit při požití nadprůměrné dávky v krátkém časovém úseku. Mezi další často zmiňované a diskutované, jenž nepotřebují dlouhé vysvětlení dále patří suchost v ústech, zvýšená chuť k jídlu a zarudnutí očí.

Méně časté nebo vzácné vedlejší účinky

Mezi ně se řadí například zvýšený tlak a zrychlená srdeční frekvencejenž se ale zpravidla vyskytují u osob které mají s podobnými věcmi problémy. Za další se mezi takové řadí pocit úzkosti nebo paranoiajenž můžou (ale nemusí) souviset se špatným duševním rozpoložením a tudíž by jste měli zvážit rizika další konzumace s ohledem na bezpečí své i svého okolí. Posledním z této skupiny nejčastěji jmenovaným účinkem je pocit závratě který ale v žádném případě nemusí být automaticky přisuzován konzumaci HHC, ale například vedlejším faktorům jako je dehydratace nebo únava.